ETİEN Enerji 

Anasayfa ETİEN Enerji 
ONATMED Biohyalux Türkiye Yetkili Tek Distribitör

Hakkımızda

ETİEN Enerji 

2013 yılında Cam Elyaf Takviyeli malzemeden panoların üreimi ile faaliyetine başlayan Firmamız Kocaeli Kartepe’deki 6000 m2 kapalı alandaki fabrikasında üretim yelpazesini genişleterek devam etmektedir.

Deneyimli kadrosuyla sürekli kendini yenileyip geliştiren ETİEN Enerji yüksek kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

İlkelerine bağlılığı ile öne çıkan ve müşterilerin tam memnuniyetini hedefleyen Firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ürünleri en ekonomik şartlarda sunmakta; karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaktadır.

ETİEN Enerji ileri teknoloji sistemleri ve geniş makine parkuruna sahip tesisleriyle Ülkemiz pano sektörünün önemli kuruluşlarının başında yer almıştır. Aynı zamanda yüksek basınçlı sodyum buharlı armatürlerin üretimini de yaparak tecrübesine güç katmıştır.

Tüm bu çalışmalar ışığında güçlü araştırma ekibi; NH Bıçaklı Sigorta ve Dikey Sigortalı Yük Ayırıcı tasarım çalışmalarına başlamıştır. Test ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürün gamına şalt ürünlerini de eklemiştir. Uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarlarda belgelendirilen ETİEN Enerji Dikey Sigortalı Yük Ayırıcılar ve Yeni Nesil Termoset Gövdeli NH Bıçaklı Sigorta Buşonları sektörün hizmetine sunulmuştur.

ETİEN Enerji istikrarlı, güvenilir, ilkeli ve dürüst ticareti ile sektördeki öncülüğünü ve haklı gururunu, çözüm ortaklarıyla paylaşmaya devam edecektir.